Mededeling

10 jaar jubileum van huisartsenteam van der Poel 1-4-2025

 

Per 1 april versterkt huisarts (v) Moed ons team , zij zal werken op di-wo-do

 

Op vrijdag 4 april is er een feestwandeling Looprecept rondje samen met stukje van Groene Connectie wandeling. Start 13:10 uur bij ontmoetingsruimte in de praktijktuin en dan 45 minuten wandelen om samen met huisarts van der Poel de week feestelijk af te sluiten!

 

Ivm uitval van huisarts Glijsteen zal deze weken de artsenbezetting iets aangepast zijn. Voor spoed is er genoeg ruimte. Voor langdurige klachten en levenseinde gesprekken, keuringen,chirurgie zullen we een en ander verzetten naar april/mei.

 

Verwijsbrieven door de huisarts

We worden regelmatig gebeld voor een verwijsbrief waar de huisarts eigenlijk niet voor nodig is. Heeft u een verwijsbrief of een uitvoeringsverzoek nodig? Kijkt u dan eerst of hulp van ons nodig is. Op de volgende website kunt u zien waar u terecht kunt: https://verwijsafspraken.nl/

Heeft u een verwijsbrief of uitvoeringsverzoek nodig van de huisarts dan helpen wij u graag. 

Contact
  • 010-4772186
  • 010-4772186 toets 1