Mededeling

10 jaar jubileum van huisartsenteam van der Poel 1-4-2025

 

Per 1 april versterkt huisarts (v) Moed ons team , zij zal werken op di-wo-do

 

Op vrijdag 4 april is er een feestwandeling Looprecept rondje samen met stukje van Groene Connectie wandeling. Start 13:10 uur bij ontmoetingsruimte in de praktijktuin en dan 45 minuten wandelen om samen met huisarts van der Poel de week feestelijk af te sluiten!

 

Ivm uitval van huisarts Glijsteen zal deze weken de artsenbezetting iets aangepast zijn. Voor spoed is er genoeg ruimte. Voor langdurige klachten en levenseinde gesprekken, keuringen,chirurgie zullen we een en ander verzetten naar april/mei.

 

Herhaalrecept

Via onze nieuwe beveiligde patiëntenomgeving kunt u online uw herhaalrecept bestellen.

Om uw herhaalrecept te bestellen moet u eerst eenmalig een account aanmaken bij Uw Zorg Online. Vervolgens koppelen wij uw account binnen enkele werkdagen aan ons systeem. Vanaf dat moment kunt u online afspraken maken, herhaalrecepten bestellen, uw dossier inzien en digitaal een vraag stellen aan een van de artsen. Klik op onderstaande afbeelding om direct door te gaan naar de patiëntenomgeving:

Uw Zorg Online

Meer informatie kunt u terug vinden onder Patiëntenomgeving op onze website.

Heeft u moeite met het instellen van uw nieuwe portaal? We helpen u graag. Neem contact op met onze assistentes. Mocht u er telefonisch niet uit komen is het ook mogelijk om op afspraak langs te komen op de praktijk. 

 

Contact
  • 010-4772186
  • 010-4772186 toets 1